Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Vikings 1. Sezon 7. Bölüm
Game Of Thrones 3. Sezon 3. Bölüm
Spartacus: War of the Damned 10. Bölüm Final
Hobbit Beklenmedik Yolculuk
Oyunbozan Ralph
Efsane Beşli
Lagaan: Bir Zamanlar Hindistan
Chak De India!
Swades: Bizim İnsanımız
3 Idiots (Altyazili)
Don 1 (Altyazili)
Her Çocuk Özeldir (Altyazili)
Fanaa (Altyazili)
Veer Zaara (Altyazili)
Black (Altyazili)
Cennetin Krallığı

Barbie: Yılbaşı Partisi

04-11-2011

Benzer Filmler
255 yorum bulunmaktadır: " Barbie: Yılbaşı Partisi "
 1. sıla 27 Mart 2013, 00:36 -

  Ben barbieyi fazla semiyorum gece ama kardeşin çok istedi diye bunu açtım ve kardeşim öok sevindi

 2. petek 22 Eylül 2012, 15:27 -

  Beyzanur bebeqim merak etme yaw ben hep izliyorum da yani sana ne oluyo anlamıyorum cnm acaba söylediklerim sni rahatsız ediyor olablirmi?? :D :D:D:D:D …

 3. beyzanur 08 Eylül 2012, 06:53 -

  harika olmuş benim adım

  petek susanda izle boş yorum yapma.:D :D :D :D

 4. petek 30 Ağustos 2012, 09:27 -

  aha aha selinsu havalara kalkan kim bebeqim sni görende entipati yapıyo sanıcak sallanda sevgiline bak hahahayt egom tavan yaptıı SELİNSU bnim dediğim sana batıyosa batıyo bana batanda seni hoplatıyooo

  SaYgIlArLa… -SelinSu-

 5. Zeliha 18 Ağustos 2012, 10:19 -

  9 Mart’ta 50. yaşını dolduracak olan Barbie’nin doğuşundan bugüne kadar yaşadığı değişimleri ve hakkında söylenenleri duyunca çok şaşıracaksınız. İşte güzel Barbie bebekler hakkında ilginç gerçekler:
  İlk Barbie bebek zebra desenli bir mayo giymiştir ve saçları atkuyruğu toplanmıştır. Hem sarışın hem de esmer olarak satışa çıkan bebek, ‘Genç Moda Mankeni’ olarak sunulmuştur. Giysileri Mattel’in moda tasarımcısı Charlotte Johnson tarafından tasarlanmıştır.
  • İlk Barbie bebekler Japonya’da elle yapılmıştır, giysileri de Japonya’da evde çalışanlar tarafından elle dikilmiştir. Barbie üretimi, 1967’de Tayvan’a, 1987’de de Endonezya ve Çin’e taşınmıştır. Amerika’nın moda ikonlarından biri olan Barbie, ironik olarak Amerika’da hiç üretilmemiştir.
  • Piyasaya çıkışı daha bir yıl olmadan 350 bin Barbie satılmış ve dört yıl sonra üretici firması Mattel’i ABD’nin en büyük 500 şirketi arasında konumlandırmayı başarmıştır.
  • Kariyerine manken olarak başlayan Barbie, elli yıl boyunca yüzden fazla meslekle uğraşmıştır. Bazen paleantolog, bezen deniz piyadesi, bezen de aerobik hocası olmuştur. Barbie ayrıca, İtalyan, Parisli, İngiliz Kraliyet ailesi mensubu, Eskimo, Japon, Koreli, Jamaikalı ve Kızılderili olarak da üretilmiştir.
  • 1974’te Times meydanının bir bölümünün ismi bir haftalığına ‘Barbie Bulvarı’ olarak değiştirilmiştir.
  • 1985’te Andy Warhol tarafından Barbie’nin bir tablosu yapılmıştır.
  • 1967 yılında rengi dolayısıyla Afro Amerikan sayılabilecek bir Barbie üretilmiştir.
  • 1968’de Christie adında gerçek bir Afro Amerikan, 1980’de ise ilk Siyah ve Hispanik Barbie’ler piyasaya çıkmıştır.
  • Barbie’nin görünümünde 50 yıl boyunca bolca değişiklik olmuştur. Aradan yıllar geçmesine rağmen, Barbie sürekli daha genç ve masum görünüşlü olmayı başarmıştır. 1976’da yılında Barbie’nin yüzüne kocaman bir gülümseme eklenirken, 2000’lere doğru beli incelmiş, göğüs ve kalça çevresi küçülmüştür.
  • 1992’de Mattel, konuşan Barbie’yi üretmiştir. ‘Ne zaman yeterli giysimiz olacak?’, ‘Alışveriş yapmayı seviyorum’, ‘Haydi pizza partisi yapalım’ gibi cümleler kurabilen Barbie’ler ortaya çıkmıştır. Dünya çapında satışa sunulan Barbie bebekler 270 cümle söyleyebilmiştir. Bu yüzden de aynı şeyi söyleyen iki Barbie’ye rastlamakta zorluk yaşanmıştır.
  • Barbie’nin vücut ölçüleri en çok eleştiri alan kısmı olmuştur. Barbie’nin gerçekçi olmayan bir vücut imajı yarattığı ve genç kızları anoreksik olmaya özendirdiği söylenmiştir. İngiltere Kültür Bakanı Barbara Follett bile Barbie’nin toplum üzerindeki etkisini itiraf ederek; ‘Maalesef yeni yetişen kızlar sadece ünlü olmayı, halk ağzıyla söylersek Barbie Bebek olmayı düşlüyor.’ ifadesini kullanmıştır.
  • 1995 yılında bir yeme-içme dergisi, eğer yaşasaydı Barbie’nin 2 metre 19 cm. uzunluğunda ve 45 kg. ağırlığında olacağını, vücut ölçülerinin de bu durumda 96-45-86 olacağını açıklamıştır.
  • Avustralyalı psikolog Dr. Michael Carr-Gregg, Barbie’nin bacaklarının, kollarından %50 oranında daha uzun olduğunu hesaplamıştır ki, normal insanlarda bu oran %20’dir. Bu da Barbie’nin yürüyemeyeceği anlamına gelir. Bununla birlikte Barbie’nin ayakları o kadar küçüktür ki, gerçekte bu ayaklarla ayakta durması olanaksızdır. Ortalama bir kadının Barbie gibi görünebilmesi için belinin 15 cm. daha ince; göğüs ölçülerinin 12 cm. daha büyük; boyunun 60, boynunun da 7,5 cm. daha uzun olması gerekir.
  • 1997 yılında Mattell, pembe bir tekerlekli sandalyede oturan ‘Share a Smile Becky’ modelini piyasaya sürünce, Tacoma’da yaşayan omurilik felçli Kjersti Johnson, Barbie’nin 100 dolar değerindeki evinin asansörüne sığmadığını belirtmiştir ve Mattel de bunun üzerine evi tekrar tasarlayacaklarını duyurmuştur.
  • 2000 yılında medyada Barbie bebeklerin yapımında kullanılan ‘sert vinil’in içerdiği toksik kimyasalların çocuklara zarar verecekleri hakkında haberler yayınlanmıştır. Ancak bu iddialar Barbie’nin vücudunun sert vinilden değil, ABS plastikten, kafasının ise yumuşak PVC’den üretildiği gerekçesiyle teknik ekipler tarafından yalanlanmıştır.
  • 1997’de Aqua grubunun ‘Barbie Girl’ şarkısında geçen, ‘You can brush my hair / Undress me everywhere’ (Saçlarımı tarayabilir / Her yerde üzerimi çıkarabilirsin) sözlerinin üzerine Mattel, firmayı aşağıladığı gerekçesiyle gruba dava açmıştır. Ancak şarkı sözlerinin parodi olarak nitelendirilebileceği gerekçesiyle, 2002 yılında davayı kaybetmiştir.
  • Dekolte kıyafetleri gerekçesiyle Suudi Arabistan’da Barbie yasaklanmıştır. İran’da ise altı yıl boyunca yasaklanan Barbie bebekler için polise toplama talimatı verilmiş ancak sonuç başarısız olmuştur.
  • Barbie’nin üretici firmasında halen 50 modacı, 12 kuaför çalışmaktadır. Şirkette, başında bir psikoloğun bulunduğu 30 kişilik bir ekip, her yıl çocukların tercihlerini saptamak için testler yapıyorlar. Bu amaçla yılda yaklaşık 100 bin çocukla mülakatlar yapılıyor. Satılan Barbie’lerin her yıl yaklaşık yüzde 90’ını yeni modeller oluşturuyor. Barbie’ye elbise tasarlayan ünlü markalar arasında Armani, Givenchy, Calvin Klein, Donna Karan, Dior, Versace ve Vivienne Westwood da yer alıyor.
  • Üretici firmanın kazancı ise, yılda 3 milyar doları buluyor. Bu miktarın yaklaşık yarısını isim ve lisans gelirleri oluşturuyor. • Bettina Dorfman adındaki Alman bir bayan, en eski olanlar dahil, 6000’den fazla Barbie bebeğin sahibidir. Üstelik bu bayan dünyadaki en büyük koleksiyonculardan bir tanesidir. • Ünlü bir otomobil markası Barbie’nin doğum günü için özel olarak bir araç tasarlamıştır. Barbie için üretilen şov amaçlı üretilen özel versiyonu, hem parıltılı hem modern bir görünüm sunan pembe gövde rengi, jant kapakları, dış cam pervazlarında ve anteninde kullanılan kristallerle sıra dışı bir görünüm sergiliyor. Markanın tasarım direktörü Roberto Giolito ve oyuncak üreticisi Mattel işbirliğiyle geliştirilen ve kutlamaların ardından Barbie’ye hediye edilen araç Barbie doğum günü hediyesi olarak da alıcılarına mesaj gönderdi. İşte bu özel
  Bir Markadır eminim buna Güzel ama ingilizcesini Pek anlamayız o kadar Bide Barbie prenses okulu nu izleyin mükemel Bi Çizgi Flim inanılmazdır Ben onu 11 Kez izledim Şimdide izliycem Gerçekten ….

  _Saygılarımla_

 6. Zeliha 18 Ağustos 2012, 10:15 -

  ürüne imza atmış bir marka….

 7. Zeliha 18 Ağustos 2012, 10:14 -

  Barbie hakkında ansiklopedik bilgi

  Barbie (ilk piyasaya çıkış; 1959) 1990′lı yıllardan itibaren dünyanın en çok satmış kız çocuklarının vazgeçilmez oyuncağı, perdeye, çarşafa, terliğe, çamaşıra, parfüme ve akla gelebilecek her türlü ürüne imza atmış bir marka. Barbie bebek aslında, yaratıcısı, ABD’li işkadını Ruth Handler’ın kızı Barbara Handler’dan esinlenilmiştir. Ve

  Barbara’nın annesi Ruth, kızının ve arkadaşlarının yetişkin kadın bebekleriyle oynamayı normal bebeklerden daha fazla sevdiklerini farketti. O zamana kadar yetişkin bebekler sadece kartondan yapılıyordu. Ruth Handler, gerçeğe çok yakın üç boyutlu bir bebek yapmaya karar verdi. Konuyu oyuncak şirketi Mattel’e ileten Ruth’un teklifi, tümü erkeklerden oluşan yönetici kurul tarafından ciddiye alınmadı. Bunun üzerine Ruth, Almanya’ya gitti ve orada satılan “Lilli” adlı bebeklerden aldı. Ona bir yetişkine benzeyen bir bebek yaptı, hatta giysilerini tasarlaması için profesyonel bir terzi bile tuttu. Bebeği ellerinde gören Mattel yöneticileri daha fazla direnemediler ve Ruth’un kızından ismini alan ilk Barbie bebekleri 1959′da piyasaya çıktı. Şimdi günden güne değiştirilerek çocukların sevgilisi haline geldi. Şimdi 2009 da ise daha çok gelişmiş modelleri var. Yüzünü değiştiriyor, şarkı söylüyor, yanında makyaj malzemeleri, evi var. Şimdi daha çok gelişti.
  Bu sayfa, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia’nın Türkçe versiyonu Vikipedi’deki Barbie maddesinden faydalanılarak veya ilgili madde birebir kopyalanarak hazırlanmıştır. Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında, Vikipedi sitesi kaynak gösterilerek özgürce kullanılabilir.

  YORUMLAR – Lütfen konu (Barbie) ile ilgili faydalı olabilecek bilgilerinizi yazarak internette Türkçe bilginin gelişmesine katkıda bulunun. Teşekkür vb. yorumlar yayınlanmamaktadır. Hata bildirme ve diger mesajlariniz için bu linki kullaniniz.
  Yorum Ekle

  TürkçeBilgi’yi Takip Edin!

  Turkcebilgi.com ve alt portallarında ve diğer servis sayfalarında yer alan tüm bilgiler, resimler, dokümanlar, haritalar, video görüntüleri ve diğer kaynaklar bilgilendirme ve eğlence amaçlıdır. Sitemizde yer alan bu bilgiler, doğru, güncel ve tam olarak düşünülmemelidir. Hukuki yada tıbbi açıdan yada diğer uzmanlık gerektiren hizmetlerden biri tarafından verilen, danışmanlık yada tavsiye niteliğindeki bilgiler ile bir tutulmamalıdır.
  Turkcebilgi.com Sawis Network üyesidir. © MMIV – MMXII (İlgili sayfada aksi belirtilmedikçe) Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitede yer alan makalelerin, yazıların ve yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

  Ansiklopedi Sözlükler.

  terzi bile tuttu. Bebeği ellerinde gören Mattel yöneticileri daha fazla direnemediler ve Ruth’un kızından ismini alan ilk Barbie bebekleri 1959′da piyasaya çıktı. Şimdi günden güne değiştirilerek çocukların sevgilisi haline geldi. Şimdi 2009 da ise daha çok gelişmiş modelleri var. Yüzünü değiştiriyor, şarkı söylüyor, yanında makyaj malzemeleri, evi var. Şimdi daha çok gelişti.

 8. Zeliha 18 Ağustos 2012, 10:11 -

  Güzel Film

 9. ahmet 26 Haziran 2012, 16:50 -

  çok güzeldi tek part izlemek dahada ayri bir zevk mümkünse seriyi tamamlarmısınız barbie yeni yıl macerası favorimdir. tşkrler

 10. merve 12 Haziran 2012, 18:07 -

  ya neden açılmıyor ya

 11. petek 21 Mayıs 2012, 17:39 -

  ”ELİF” sensin iğren 1.eğer bize sölüyosan seni bilmiyorum ama sn öylesindi. 2.film çok güzel beğenmediysen başka sayfalardan ara seni çekemyiz..!

 12. elif 19 Mayıs 2012, 19:15 -

  İĞRENÇSİNİZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 13. şenay ceren işcan 07 Nisan 2012, 21:53 -

  çok severim barbi yi nerdeyse bütün filimini izledim

 14. mary 31 Mart 2012, 08:52 -

  hello my name is mary I love you barbie

 15. petek 30 Mart 2012, 16:04 -

  gizem şekerim buraya gelipte boş yorumlar yapma başka sitedende izleyebilirler haha

 16. gizem 25 Mart 2012, 01:12 -

  bence bu film hiç açılmıyor çünkü tam üç kere denedim haha ha bu arada bence bu daha güzel siz hepinizi uyarıyorum

  • beyzanur 08 Eylül 2012, 06:55 -

   gizemcim tatlım beğenmediysen git boş yorum yapma doğru senin beyinsizlihin. :D

 17. anika 13 Mart 2012, 21:18 -

  sssüper açıkçası türkçesini izlediğm

 18. elnur 12 Mart 2012, 16:19 -

  çççççççççççççççççççooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ggggggggggggggggggggggggüüüüüüüüüüüüüüüüüüüzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeeeeeelllllllllllll

 19. ( çakma ) admin (çakma) 07 Mart 2012, 17:57 -

  ben çakma admin ama yardım cıyım ve filimde hergan gibi problem yok

  -iyi seyirler-

 20. (Çakma) admin 29 Şubat 2012, 18:07 -

  arkadaşlar flimde herhangibi bir problem yok siszin bilgisayarınızda mı bir şey

  var yoksa?

  -iyi seyirle-

 21. ece 17 Şubat 2012, 16:54 -

  ay sus ece neresini beğenmedin görende çok zevklisin zanetçek :/

 22. ece 13 Şubat 2012, 15:10 -

  ay neresi güzel ya iğrençççç

 23. kezban 11 Şubat 2012, 00:35 -

  güzel

 24. Barbie Betül Kübra 10 Şubat 2012, 22:42 -

  bence barbie filmlerinin hepsi harika we birbirinden güzel izlemenizi %100 tavsiye ederim

 25. barbie 09 Şubat 2012, 14:00 -

  harika bennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn bayildimmmmmmmmmmm barbie

  • petek 09 Şubat 2012, 18:48 -

   heralde güzel olucak

 26. petek 31 Ocak 2012, 12:42 -

  slm melody evet doğru söylüyosun gerçekten izgilizce söylüyor izlerken film ama buraya yorum yapanlar izlemeden yorum yapıyorlar slk oldukları için ne izliyolar ne bişi yapıyolar anca buraya gelip elalemle kavga ediyolar kafaları çalışmadığı için ben de ilk izlerken ingilizce dio du bende başka sayfadan izleyip yorum yaptım ama buraya yorum yapanlar izlemeden yorum yapıyolar sen onlara bak ok :D

 27. melody 30 Ocak 2012, 18:23 -

  ben ilk defa izliyorn ben ama ben anlamıyor bu nu türler mi yoksa yancı mı yaptı çünkü ben ingiltereli olduğu için ben bilmiyor buraya yorum yapıyor lar onlar türk ben ingiltereli ama türler engizce biliyorlarmı çünkü ben izliyor ben laptoptan ingilizce söylüyor ama % 100 yabancılar yaptı :D

 28. petek 25 Ocak 2012, 11:43 -

  hey bana bak kızmısın bilmem orasını ama adını sanane koymuşun senin varya ağzını yırtarım gerizekalı okadar emek veriyolar senin dediğin şeye bak evet ilk başlarken sıkıcı geliyo ama çok güzel mal ozaman izlemeseydin yaaa izliyon izliyon sonra iğrenç dio kıza bak yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 29. sanane 24 Ocak 2012, 20:21 -

  gerizekalı gibi

 30. zeynep 12 Ocak 2012, 20:57 -

  harika müthişşşşşşşşşşş

 31. barbie 09 Ocak 2012, 22:14 -

  iyide petek neden kötü laf söylüön o laflar sana geçer deilmi arkadaşlar

  • petek 11 Ocak 2012, 16:47 -

   sus be salak

  • başak 16 Haziran 2012, 13:15 -

   bence haklı küfür olmamalı

 32. izebella 08 Ocak 2012, 13:34 -

  bence bütün barbie filimleri güzel :S

 33. aybala 06 Ocak 2012, 23:31 -

  güzel de sonunu izleyemedim para filan diyo … :D kızlar ne bu kavga anlamadım :p ????

 34. fatoş uz 05 Ocak 2012, 20:14 -

  siz tambi gerizekalısınız barbie yılbaşı partisi filmi da güzel salakmısınız siz?

 35. petek 04 Ocak 2012, 18:32 -

  ağzını yıtarım senin gökçe salakmısın sen sen daha konuşmayı bilimiyosun allahın cahili bide buraya yorum yazıp aptal aptal konuşma kulaklarındaki pamukları çıkar gözlerini aç kızım o sen kimle konuştuğunu farkındamısın bide buraya gelmişsin bana flimin ne demek olduğunu öğretion ya sen kimsin yaaa

 36. petek 01 Ocak 2012, 18:44 -

  kızım ben size dedim ben herzamn bu sayfaya giriom hem benimle yariş yapma yazı yazmayı öğrende gelllll çömezz hey çiğdem sana diyorum bikere çok güzeldir diyosun çok kaba ikinciside filim değil flim şistinmiiiiiiiiii kızz hahaha

  • gokce 02 Ocak 2012, 21:00 -

   petekcim flim de değil film denir öğrende öyle konuş

 37. çiğdem 01 Ocak 2012, 18:41 -

  napalın hala hala her zaman giriosan hıı filim çok gozel dir

 38. petek 01 Ocak 2012, 18:39 -

  hıı bana kötü laf verdiğinizi görmeyim ben herzaman bu sayfaya giriom bakın her tarafta yorumlarım varrrrrrr!!!!!!!!

 39. petek 31 Aralık 2011, 15:36 -

  hadi cixişler sizinle uğraşamam iyi seyirlerrr…!

 40. petek 31 Aralık 2011, 15:34 -

  ben şindi seni güldürürüm beste toktay hanım töğbe töğbe neyse seninle uğraşamamn bidaha buraya yorum yapçağını sanmam

 41. petek 31 Aralık 2011, 15:31 -

  şindi ben seni güldrürüm töbe töbe neyse gerçi seninle uğraşamam kızım bi daha buraya yorum yapçağını sanmam

 42. petek 31 Aralık 2011, 15:22 -

  yaaa barbieyi seslendiren kısın bi kere o olsaydın yabancı olurdu ya yürü git şurdan yaaa

 43. serenay 31 Aralık 2011, 13:59 -

  bence bu da qzl ama barbie prenses okulu bundan daha qzl , hatta mükemmel de denebilir , ondan qzli olamaz qibi bişe

 44. prenses 30 Aralık 2011, 23:43 -

  bencede çok güzel.Her bölümü yani her filmi güzel.En çok ta barbie prenses okulu.:D

 45. pınar 30 Aralık 2011, 22:00 -

  bence çok güzel bir filmdi hatta barbienin bütün filmleri çok güzel ama benim en beğendiklerim peri gizemi,moda maslı,barbie ve 3 silahşörler,barbie prenses okulunda,barbie yeni yıl hikayesi ve barbie yılbaşı partisi

 46. barbie 30 Aralık 2011, 20:18 -

  bence cook guzel

 47. barbie 30 Aralık 2011, 20:17 -

  *********beyza ne demek cok daha gozel ola bilirdi de ne demek oluyr bence cok cok cok guzel*********

 48. bilge 29 Aralık 2011, 21:27 -

  bu filme kardeşlerim de ben de bayılıyoruz süperr

 49. barbie 29 Aralık 2011, 17:05 -

  keske ben de bir barbie olsaydim

 50. beyza 29 Aralık 2011, 04:09 -

  daha iyi olabilir

  • pınar 30 Aralık 2011, 22:01 -

   o zaman sen yapsaydın beyza onları yapmak için çok para ve emek harcanıyor biraz saygılı ol

 51. edanur 28 Aralık 2011, 21:55 -

  ben buna cok sevdim cunku cook guzel di ben im de dongunum de bir barbie bebek ler alacaklar.

  • petek 01 Ocak 2012, 18:45 -

   yha gerçekten mi? çok kıskandın töbe töbe

 52. ozlem 28 Aralık 2011, 21:51 -

  ben cok bayildim benim cok barbie oyuncaklarim va r onlarla hep oynuyorum sikilinca benim bir kuzenim var adida eda nur cok akilidir ben 8 yasindayim yur disindan geliyorum yani stoke on trent de yasiyorum istersenis sizde sorularima cevap vere bilirsiniz

  • petek 01 Ocak 2012, 18:37 -

   ne yanı ozlem hanım bebeklerin var die kıskandıromuşun yani eminim ki benim daha çok bebeğim var ama şu an kimseyi kıskandırmıommm sadece sana cevap verdim… eminim ki çok çömezsindir hahahah :) :d :v

 53. dilay 28 Aralık 2011, 18:59 -

  harika 70 dk bile olsa harika bunu çok sevdim

 54. banu 28 Aralık 2011, 12:28 -

  harika ve prenses okuluda güzel

  • dilay 28 Aralık 2011, 18:59 -

   evet sana katılıyorum banu

 55. ayse 28 Aralık 2011, 11:08 -

  bence cok guzeldi ama size de aferin yani kizlar buraya yorummu yaziyorsunuz yoksa didisiyormusunuz belli degil yani

 56. pelin 28 Aralık 2011, 09:39 -

  ben şimdide izliyom valla

 57. pelin 28 Aralık 2011, 09:37 -

  bence barbie prenses okulu daha güzel ben kaç defa izledim?

 58. berra 27 Aralık 2011, 20:11 -

  barbie prenses okulundan çok daha heycanlı

 59. Beyda 26 Aralık 2011, 19:55 -

  İzebella bence çok güzel yapıyorsun :D

 60. bloom 26 Aralık 2011, 11:00 -

  slm kizlar bn barbieyi seslendiren sanatciyi m herkese iyi seyirler

  • petek 31 Aralık 2011, 15:27 -

   ya yürü git şurdan ya blomm bikere sen barbieyi seslendiren kız olsaydın yabancı olurdun ve senin adında gerçek deil bloom deil blom winx clup kızı

   yaa yürü git şurdan yaa bi kere sen barbieyi seslendiren kız olsaydın yabancı olurdun tamammı ? çocuk olduğunda işte burdan belli hahah hem senin adın bloom deil bloom winx clup kızlarından ne kadar yalancısın işte yalanın ortaya çoktı cicişşş

 61. sena karakuş 25 Aralık 2011, 22:17 -

  çok güzel bayılıyorum nben zaten bunu 6 kez prenses okulunu da 7 kez izledim yhaa!

  • sena karakuş 25 Aralık 2011, 22:17 -

   haaahaahhhayyyt

 62. Beyda 25 Aralık 2011, 20:31 -

  barbie’nin filmleri çok güzel oluyor ancak yılbaşı bizim kültürümüze göre değil.dinimize göre şeyler yapılsa ve biz böyle filmleri izlesek çok güzel olur.Yoksa ben de eğelenceli buldum:D

  • iza bella 26 Aralık 2011, 13:53 -

   haklısın ama ben yurt bışıda doğduğum için sizin dininizi çok bilmiyorum ama çok güzel söyledin benim annem parisde doğmuş babam ise türkiyede ben kurai-kerimi okuyorm inşalah hatim ederim

   • ayse 28 Aralık 2011, 11:10 -

    insallah umuduna catarsin bende azeriyim burdan tum dostlara arzularina catmasini dilerim

 63. Ceyda 25 Aralık 2011, 17:19 -

  Bence çok güzel ama barbie’nin suratı tuaf :D

 64. sudenaz 24 Aralık 2011, 20:44 -

  bu çok süper ve rodi çok tatlı bi köpek :D

 65. çılgın barbie 24 Aralık 2011, 18:34 -

  Barbie’nin tüm çizgi flimleri çok güzell

 66. ece 24 Aralık 2011, 15:51 -

  çok bayıldımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  • çılgın barbie 24 Aralık 2011, 18:36 -

   gerçekten bayıldın mı gız ? hastanedemisin durumun nasıl :) )

   • petek 31 Aralık 2011, 15:20 -

    ne kadar saçma konuşuon yaaaaa slkmısın çılgın barbie ada bak neymiş çılgın barbie püfff :) (^^^)

 67. bukett :))) 24 Aralık 2011, 12:48 -

  çok güzel yaaaa…

 68. duru elif 23 Aralık 2011, 23:46 -

  bu film hayatımda izlediğim en güzel film keşki hiç bitmeseeeeeeee <3 :) <3

 69. ikra 23 Aralık 2011, 21:57 -

  ya bir kere bu film prenses okulunnun tırnağı bile OLAMAZ…

 70. Asi Deniz 23 Aralık 2011, 16:57 -

  belgin doğru söylüyorsun bende hepsini biliyorum ? :) :) : ) :) :) :)

 71. Asi Deniz 23 Aralık 2011, 16:55 -

  bence size hiç katılmıyorum çünkü barbielerin en güzel flmiydi kesinlikle izleyin harıka en güzeli :)
  <3

  • petek 31 Aralık 2011, 15:18 -

   canım zevkler ve renkler tartışılmaz ok

 72. iza bella 23 Aralık 2011, 15:46 -

  bence hepiniz yanlış yorumlar yapıyorsunuz lütfen internet üzerinde değilde karşı karşıya gelip hep berabe konuşmalıyız beni anlaya bildinizmi acaba ?

  • petek 31 Aralık 2011, 15:17 -

   hıı nasılkarşılaşçaz töbe töbe saçmalamasan iyi olur :) :8

 73. mik'y 23 Aralık 2011, 15:01 -

  barbienin tüm filmlerini biliyorum
  çok güzeller onlarla birlikte bende söylüyorum neşeleniyorum

 74. GÜL 22 Aralık 2011, 20:15 -

  Ayrıca ben gerçek barbiyi anlatan filmleri daha çok seviyorum o filmlerde barbinin gerçek hayatını anlatıyo mesela ken oluyor rakel oluyor ve bu filmdede barbinin gerçek hayatını anlatıyor ama prenses okulunda ya da pegasusun sihrinde falan öyle olmuyo işte bu yüzden bu filmi çok beğendim

 75. GÜL 22 Aralık 2011, 20:11 -

  bence barbinin en güzel filmleri kristal şato,yılbaşı partisi,moda masalı ve de peri gizemi

  bence prenses okulu güzel değil bu film prenses okuluna bin basar

 76. belgin 22 Aralık 2011, 19:55 -

  Bence barbie’nin tüm serisi güzel.Bir tek bununla övmek olmaz :)

 77. busel 21 Aralık 2011, 23:00 -

  bence çok ama çok güzel

 78. bahar 21 Aralık 2011, 21:20 -

  bence barbie’nin bu filmi barbie’yi anlatmadığı için hiç beyenmedim hikayenin sonunda mutlaka barbi bir şey yapardı sırf bunun içinbeyenmedim

 79. meltem 21 Aralık 2011, 21:18 -

  gerçekten güzel bir flim harika

 80. meltem 21 Aralık 2011, 21:17 -

  gerçekten çok güzel

 81. ÖZGE 19 Aralık 2011, 22:20 -

  bence çok mantıksız barbie nin diğer masalları daha güzel mantıksızizlemenizi tavvsiye etmem
  lütfen izlemeyin

 82. Güzide Nur 19 Aralık 2011, 21:03 -

  Çok güzel çok beyendim

 83. çağla 19 Aralık 2011, 19:29 -

  bence aleynanın dediği gibi çok güzel. <3

 84. aleyna 19 Aralık 2011, 09:34 -

  çoooooooooooooooooooooooooooooooooo
  oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
  ooooooook güzeldiii benn çoooook beğendimm hepp aklımm ondaa çokkkk güzellldii

  • aleyna 19 Aralık 2011, 09:35 -

   süperdiii muhteşemm

 85. Admin 19 Aralık 2011, 00:22 -

  Saçmalamayın arkadaşım.
  4 alternatif var, biri olmadı ötekinden izleyin. Öteki olmadı, diğerinden izleyin.

 86. ADMİNELLA 19 Aralık 2011, 00:02 -

  Niçin para isteniliyor? Filmi güç bela çalıştırdım. Tam filmin ortasında para istendi. Birisi ilgilenebilir mi?

 87. zeynep 18 Aralık 2011, 22:26 -

  Gerçekten güzel bir flimdi o sincapı dövücektim ama bütün yerleri bozdu çok sinirlendim :D Ama kimsenin sevgilisi yok araya öyle birşeyler katabilirlerdi bence :)

 88. melisa 18 Aralık 2011, 20:45 -

  yalan yalan

 89. Admin 18 Aralık 2011, 15:31 -

  Yeni izleme alternatifleri eklenmiştir.
  -İyi seyirler…

 90. dilan 18 Aralık 2011, 15:07 -

  2.Paragraf ve diyer paragrafları bulamadım

 91. lorin 18 Aralık 2011, 12:07 -

  bence film süper tşkler bize bu imkanları sunduğunuz içn

 92. serra 17 Aralık 2011, 16:11 -

  seyredilmiyorrrrrrr hiç bu kadar beklediğimi görmemeiştim!

 93. asdfghjkl 17 Aralık 2011, 10:32 -

  çok gzl

 94. miray 17 Aralık 2011, 00:26 -

  prenses okulu daha güzel bu biraz iyi ama

 95. emine demir 16 Aralık 2011, 20:41 -

  bu çizgi film çok güzel mutlaka izleyin

 96. Ada 15 Aralık 2011, 20:34 -

  Bence çok harika ben zaten çok seviyorum bence aralarında en güzeli bu bu arada barbie çok güzelll :) =)

 97. zozan dilan 15 Aralık 2011, 15:28 -

  oooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
  llllllllllllllllllllllllllllllllllllll
  eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
  (oley)yağni çok güzel

 98. zozan dilan 15 Aralık 2011, 15:25 -

  bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuu
  uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhh
  hhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  aaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  iiiiiiiiikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
  kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bu harika

 99. zozan dilan 15 Aralık 2011, 15:20 -

  bu harika bir filim:)

 100. zozan dilan 15 Aralık 2011, 15:19 -

  bence bu dünyada izlediğim en iyi barbi filmi:)

 101. sinem 14 Aralık 2011, 17:33 -

  bence kavga edenler çok haksız bu şey yorum yapalım diye var kavga edelim diye değil
  neyse bence çizgifilim çok güzel

  • petek 31 Aralık 2011, 15:13 -

   hala hala ama birisi sana laf soylerse sende dersin ama sinemciğim

 102. lale 13 Aralık 2011, 16:19 -

  Bence kötüydü. Çok fazla beğenmedim.

 103. yağmur 12 Aralık 2011, 23:56 -

  tek kelimeyle söylüyorum pirenses okulu daha güzel <3 :D

 104. elizan 11 Aralık 2011, 21:36 -

  bu güzel moda masalı güzel peri gizemi güzei ama prenses okulunu unutmayalım…

 105. dilan 11 Aralık 2011, 21:32 -

  ……. mı adın ne ise nerenden uyduruyosun neresi ingilizce be

 106. melya 11 Aralık 2011, 18:53 -

  film sıkıcı sonuna bakıcam

 107. melya 11 Aralık 2011, 18:53 -

  film sıkıcı

 108. sümeyye 11 Aralık 2011, 15:48 -

  bence en güzeli barbie prenses okuluydu. ama hepsi güzel . :D

 109. zeynep 11 Aralık 2011, 15:43 -

  ben izleyemedimm nasıl izliğicemmmmmmm*?**?*

  • Admin 11 Aralık 2011, 15:48 -

   Merhaba Zeynep

   2 izleme alternatifimiz mevcut. Birinde izleyemiyorsanız, ikincisinden izleyin. Ki şuan her 2 alternatifde de sorun yok.

   İzlememe sıkıntınız devam ederse,

   http://www.filmdizitv.com/nasil-film-izlerim

   bu sayfamıza bir göz atın.
   -İyi seyirler…

   • fetiye 15 Aralık 2011, 03:24 -

    tesekürler

 110. nil 11 Aralık 2011, 14:56 -

  yaaaa! premıum olanlar hep para istiyor izliyebilmemiz için sinir oluyorum.

 111. barbie hayranı 11 Aralık 2011, 12:55 -

  takılıyo :( ((((

  • barbie 18 Aralık 2011, 14:03 -

   hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
   rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
   rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
   rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
   rrrrrrrrrrrr…takılmıyo

 112. Hayal. 11 Aralık 2011, 11:50 -

  berbat bi filmdi.hiç beqenmedim.diqer filmleri daha güzeldi..

 113. barbie 10 Aralık 2011, 20:50 -

  ben barbinin bütün filimlerini izledim bence hepside güzeldi bu da güzel

 114. efsanur 10 Aralık 2011, 19:56 -

  tek kelimeyle harika

 115. barbie 10 Aralık 2011, 19:24 -

  alexe katıloyorum çk güzldi ama prenses olkulu daha güzeldi..bunu yapan daha güzel yapabilirdi… :D

 116. alex 09 Aralık 2011, 13:26 -

  çk ğüzel bence böyle bir hayatım olsun isterdim :)

 117. alice 08 Aralık 2011, 20:20 -

  vallahi ben izlemedi ama gördü ben fragman güzele benzio bence

  • sevda 08 Aralık 2011, 20:22 -

   sen türk deilmisin

 118. sinem barbie 07 Aralık 2011, 22:08 -

  bence ikiside müthiş barbie yilbaşı partiside, barbie prenses okuluda ikiside süpherrrrrrrrrrrrrr.

 119. afra 06 Aralık 2011, 15:43 -

  çok güzeldi :)

  • gizli 07 Aralık 2011, 00:39 -

   bence çok güzeldi ama prenses okulu daha güzeldi

 120. mariposa 05 Aralık 2011, 18:28 -

  bencede berna ve nilsuya katılıyorum barbie birenses okulu çok güzel ama buda güzel

 121. barbie 04 Aralık 2011, 22:42 -

  ben barbinin bütün filimlerini izledim bence hepside güzeldi buda güzel

  • afra 06 Aralık 2011, 15:45 -

   gerçektende öyle

 122. ilayda zehra 04 Aralık 2011, 16:35 -

  tartışmayın hepsi güzel kızlar

 123. gizli 04 Aralık 2011, 12:58 -

  yaaa her dakikada donup durduuu
  demek ki size denk gelmemiş ama ben izleyemedim tuşa basıyorum,kaldığım yere yine tıklıyorum ,sonra yine donuyor

 124. süeda 04 Aralık 2011, 12:56 -

  çok güzel bi film

 125. dilşad 03 Aralık 2011, 20:29 -

  süper ya ama prenses okulu bundan süper yani en güzel filmprenses okulu güzel

 126. sıla 03 Aralık 2011, 15:26 -

  bunun devamı nerde? barbie prenses okulu daha güzel!!!

 127. aslı sude 02 Aralık 2011, 21:04 -

  bencede prenses okulu daha güzel

  • mariposa 05 Aralık 2011, 18:29 -

   e3vet çok güzel

 128. Büşra 02 Aralık 2011, 20:39 -

  süperrrrrrrrrrrr bişey çok güzel harikaaaaa

 129. aleyna 02 Aralık 2011, 20:15 -

  ben hiç kimseye katılmıyorum bence çok güzel bir film ama bunun yanında barbie prenses okulu,barbie deniz kıuzı hikayesi ve barbie moda masalı süper tabi bide barbie yılbaşı patisin ede hayranım

 130. ....... 02 Aralık 2011, 20:03 -

  ingilizce ve açılmıo yani takılıooo (iğğğğğrrrennnnçççççççç)

  • sıla 03 Aralık 2011, 15:30 -

   ingilizce değil…….
   uydurma!

   • afra 06 Aralık 2011, 15:49 -

    gerçektende

 131. büşra 02 Aralık 2011, 10:47 -

  süppppppperrrr ancak prenses okulu daha eğlenceli ve daha meraklatıcı izlemeden durmadım

  • fatma nur 08 Aralık 2011, 17:58 -

   bence bütün babinin dilmleri çok güzel

 132. irem 29 Kasım 2011, 21:02 -

  bence çok güzel yani güzel bir film öf gzl yani

 133. irem 29 Kasım 2011, 20:30 -

  büşra açılıyo canım demekkki sende açılmıyo diğerleri güzel dediğine göre onlrda açılıyo buda onların izlemiş olduğu manasına gelir ve bence barbienin tüm serileri bazıları hariç güzel…

 134. dilara 29 Kasım 2011, 20:27 -

  ne bu böle tamamı bu olamazz saçmalıkkk

 135. başak 29 Kasım 2011, 13:19 -

  Bence bu bölümde çok güzeldi. Ama bence barbienin bütün filmleri güzel! :)

  • zehra 02 Aralık 2011, 21:51 -

   bence bu bölüm çok çirkin bir bölüm

 136. melis 28 Kasım 2011, 20:58 -

  salak büşra açılıyo be

 137. melis 28 Kasım 2011, 20:56 -

  nilsu çok haklı

 138. melis 28 Kasım 2011, 20:55 -

  çokgüzeldi ama bence prenses okuluda güzeldi
  ama ben ikisinide çoksevdim ayır edemem

 139. dilruba sena 28 Kasım 2011, 15:57 -

  serede bilirsen iyi

 140. ece 27 Kasım 2011, 21:59 -

  Çok güzeldi.Çok beğendim

 141. zehra 27 Kasım 2011, 16:22 -

  bence çok güzelllllllllll:D

 142. merve 27 Kasım 2011, 16:20 -

  çok güzel benceeeeee

 143. fffff 27 Kasım 2011, 16:20 -

  süperrrrrrrrrrrrrr

 144. aslı 27 Kasım 2011, 15:28 -

  ben cerene katılıyorum

 145. Alev Pamuk 26 Kasım 2011, 16:17 -

  sper bir filim bu site sahibine binlerce teşekkür edrim…

 146. prenses sofya 25 Kasım 2011, 23:37 -

  nilsu sana katılıyorum kendi oynadığım bir çizgi filmi izlemek beni mutlu ediyor.

 147. Admin 25 Kasım 2011, 15:44 -

  Rumeysa, filmde herhangi bir sorun yok.
  Her 2 alternatifte güzel çalışıyor.

 148. Nilsu 25 Kasım 2011, 13:03 -

  ben izledim bence sende bir sorun var özlem izlemiyorsan başka yerden deneseydin bence senin piskolojik sorunların var sen önce onu hallet canım

 149. rumeysa 24 Kasım 2011, 16:58 -

  hic bir filim barbinin prenses okulundan daha iyi olamaz vesva

 150. rumeysa 24 Kasım 2011, 16:55 -

  bence barbinin bütün filimleri güzel hic kavga etmay7in özelikle özlem

 151. ada 24 Kasım 2011, 00:02 -

  çok sprr byıldımmmmm :D

 152. ilayda 20 Kasım 2011, 16:43 -

  çok güzel film çok beğendim bütün filmleri çok güzelllllll <3

 153. özlem 20 Kasım 2011, 16:30 -

  olabilir bence barbinin tüüüüüüüüüüüüüüüüüümmmmmmmmmmmmmmmmmm
  mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
  mmmmmmmmmmmmmmmmmmm filmleri çok gggggggggggggggüüüüüüüüüüüüü
  üzzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeeeelllllllllllll bbbbbbbbbbbbbb
  bbbbbbbbbbbbbbeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnn
  nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnncccccccccccccccccccccccceeeeeeeeee bence..::

  • selinay 03 Aralık 2011, 23:26 -

   harikaydı ama hep prenses okulu prenses okulu yeter prenses okulu iğrençti ben izledim barbie as the island princess daha güzeldi yani barbie adalar prensesi 2. bölüm

 154. Zehra Barbie 20 Kasım 2011, 15:41 -

  Bence çok güzel bir film ama prenses okulu ondan daha heyecanlı ve daha güzel

 155. Admin 20 Kasım 2011, 12:29 -

  Filmde herhangi bir sorun yok, kastettiğiniz 70 dk limiti için 2. alternatifi kullanabilirsiniz.

  Bunun için yapmanız gereken sadece play butonunu kaldığınız yere kadar sürüklemek ve play yapmak.

  -İyi seyirler…

  • rumeysa 24 Kasım 2011, 17:00 -

   hala hala bekle bekle canımız cıkıyo şurda bi indirmeden izlene n barbi serisi yoki o inene kadar filim bitre bile admin

  • elizan 11 Aralık 2011, 21:39 -

   teşekkürler admincim

  • fetiye 15 Aralık 2011, 05:06 -

   teşekürler çok güzeldi

  • asdfghjkl 17 Aralık 2011, 10:33 -

   bence güzel

 156. büşra 20 Kasım 2011, 12:22 -

  (L)

 157. büşra 20 Kasım 2011, 12:22 -

  saçmalamayın tamamı açılmıyo yalan yalan yalannnnnnnnnnnnnnnnnnn,
  :( ((((((((((((

 158. ceren 19 Kasım 2011, 10:27 -

  ayyyy ben berbinin bütün filmlerine bayılıyorum

  • özlem 20 Kasım 2011, 16:28 -

   harikasın ceren bende bayılıyorum hem sen nilsu ya bakma sen kendin ol:::….::

   • özlem 20 Kasım 2011, 16:31 -

    sen kendin ol yeter

  • melis 28 Kasım 2011, 20:57 -

   bende

 159. vesfa 12 Kasım 2011, 16:50 -

  tek söyliyeceğim süper süper süperrrrrrr barbi prenses okuluda çok güzel.

 160. Sereni Ty 12 Kasım 2011, 14:58 -

  Bu da guzel ama Barbie prenses okulu bir harikaydi ;D

 161. Nilsu 08 Kasım 2011, 11:11 -

  izlerken çok eğlendim ama barbie prenses okulu çok daha güzel

  • berra 10 Kasım 2011, 19:57 -

   ben daha izlemedim ama nilsu haklı bence prenses okulu harikaydııı kelimelerle anlatamam

   • elif 04 Aralık 2011, 15:19 -

    berra o zaman sana kelimeler verelim öyle söyle

    • petek 06 Aralık 2011, 18:23 -

     elif herkeze laf sokme birisi sokar biyerine batar adam ol kızım herkeze laf soleme

     • sena 06 Aralık 2011, 18:25 -

      aynen valla petek doğru söylüon ben ole şeyleri sevmem elif valla yırtarım!! haa

     • barbie 18 Aralık 2011, 13:57 -

      bence bu ve barbie prenses okulu çok güzel.

     • selinsu 10 Haziran 2012, 18:29 -

      petekçim hemen havalara kalkmayalim burda obur kizlar gibi yorumlar yaz kavga etme

     • ecem 20 Ağustos 2012, 20:12 -

      elifin laf soktuğu yok

    • eda nur 07 Aralık 2011, 16:08 -

     bence çok güzeeeeel

    • Hatice 10 Aralık 2011, 18:00 -

     Elif haklısın valla Berranın önüne kelimeleri koyalım anlatsın bize Berra

    • meryem 12 Aralık 2011, 22:32 -

     elif sen kim oluyosunda berraya laf sokuyosun bence biz senin önüne kelime koyalım da sen düzgün yaz petek ve diyerleri iyi dedi :D :D :) :)

     • petek 31 Aralık 2011, 15:05 -

      teşekr edrim meryemciğim ben iyi laf sokarım haha

    • beste tokyay 25 Aralık 2011, 21:06 -

     ha ha ha ha ha çok komik güleceğim yoktu

     • petek 07 Eylül 2012, 13:45 -

      beste tokyay bn seni güldürebilirim cnm hı ne dersin???

    • başak 20 Ağustos 2012, 15:44 -

     haklısın

     • dilara 20 Ağustos 2012, 15:46 -

      aynen

   • Melekris 16 Aralık 2011, 23:09 -

    bencede berra haklı

   • delfin 09 Haziran 2012, 12:12 -

    bncede barbie prenses okulu çok güzeldi süperdi

  • büşra 20 Kasım 2011, 12:20 -

   1 kere açılmıyor yorum yaparken doruyu yazarsanız sevinirim tammamı

   • aleyna 02 Aralık 2011, 20:18 -

    bikeresinde açılıyo

    • sude 18 Aralık 2011, 12:58 -

     73 dk sonra bitiyor ve para istiyor bide çok zor yükleniyor ona para vereceğime sidisini alırım

     • Admin 18 Aralık 2011, 12:59 -

      2 alternatif var, süresi dolan alternatiften diğerine geçin.

      -İyi seyirler…

     • yağmur 18 Aralık 2011, 16:08 -

      yo para istemiyor

     • dicle 26 Aralık 2011, 22:28 -

      evet aynen

   • elif 04 Aralık 2011, 14:43 -

    çok güzeldi
    ki damlanın tırnağını bozuyorum

   • zehra 04 Aralık 2011, 18:52 -

    büşracım o belki senin bilgisayarındaki virüsten kaynaklanıyordur.benimde
    takılıyor ve en sona alıyor.

  • özlem 20 Kasım 2011, 16:27 -

   engüzel bu hem sen ne anlarsın */* nilsu

  • gülbeyaz 29 Kasım 2011, 18:01 -

   hiç öyledeme bera ve nilsu ben izledim ve süperrrrrrrrrr

   • minaye 03 Aralık 2011, 18:11 -

    Bence iki side çok güzel

  • fb 29 Kasım 2011, 21:37 -

   çok salakça

   • qamze 03 Aralık 2011, 15:01 -

    sana oyle gelio tamam mı çok salakçaymıs sen ne anlarsın ki. manyak mı ne izlemeseydin o zmn allah allah yha

  • maripaza 01 Aralık 2011, 22:59 -

   soy adın çetinmi?

  • cemre 02 Aralık 2011, 10:01 -

   barbie prenses okulu daha güzeldi katılıyorum

  • simay 02 Aralık 2011, 12:51 -

   evet bencede prenses okulu çok güzeldi bende izledim

  • barbie 02 Aralık 2011, 20:23 -

   aynen NİLSU katılıyorum

   • elif 04 Aralık 2011, 15:21 -

    barbi sen nilsuya katlıyo olabilirsin ama ben katılmıyorum

  • dilşad 03 Aralık 2011, 19:23 -

   bencede

  • elif 04 Aralık 2011, 13:26 -

   nilsu yanılıyor bence bu daha güzel

   • ezgi 07 Ocak 2012, 16:07 -

    elif ve nilsu herkesin zevki başka olabilir mesela bu dünyada kimi rak kimi pop seviyo eğer böyle bişeyden kavga ederseniz vay dünyanın haline yani kısacası herkesin zevki ve ilgi alanı başkadır lütfen tartışmayın bence ikiside çok güzel

  • zeynep 08 Aralık 2011, 20:28 -

   bence de yaaaaaaaaa

  • barbie_buket 10 Aralık 2011, 21:04 -

   mükemmeldi bayıldım yha … tek kelimeyle harika bu arada barbie prenses okuluda güzel düosunuz bence barbienin bütün filmleri güzel ayh barbie canım hayatım bitanem senin bütün filmlerini seyrettim süpersin tatlım yha

  • selen 11 Aralık 2011, 13:17 -

   ed bin kat daha ii

   • kardelen 17 Ocak 2012, 13:00 -

    bence hem bu hemde barbie prens okuluda çok güzel. ben her ikisini de çok beğeniyorum

  • sena 11 Aralık 2011, 16:45 -

   moda masalı daha çok güzel ve deniz kızı

  • ayşe 15 Aralık 2011, 18:13 -

   haklısın çok güzeldi ama buda çok zevkli

  • leyla 16 Aralık 2011, 15:57 -

   Haklısın prenses okulu daha güzel ama her ikiside barbi filmi.

  • asdfghjkl 17 Aralık 2011, 10:34 -

   buda güzl ama

  • erva 18 Aralık 2011, 15:28 -

   ben açarken paralı yazıyordu sız nasıl açıp ızledınız?

  • Elif Asude Şimşek 19 Aralık 2011, 19:52 -

   bence barbie kuğu gölüde güzeldi

  • ilayda dorum 19 Aralık 2011, 22:19 -

   bence BARBİE KİRİSTAL ŞATO daha güzel

  • iclal 20 Aralık 2011, 15:57 -

   ikiside çok güzel:D
   :) <3<3<3<3<3<3:)

  • irem 21 Aralık 2011, 17:10 -

   bencede bende ikisini izldim

  • eda beyza 22 Aralık 2011, 21:25 -

   ben beyza ile katılmıyor bu dha güzel

  • gül 24 Aralık 2011, 11:54 -

   barbinin filmlerine bayılıyorum

  • benay 09 Nisan 2012, 12:02 -

   doğru söylüyorsun barbie prenses okulunda daha güzel illa her gün izlemek istiyorum ve her gün barbie prenses okuluındatyı izliyorum en iyi yanıda dılensi ilk önce kötü sonra iyi oluyor.

  • batül 19 Mayıs 2012, 13:03 -

   AÇILMIYOR

  • ADIMDAN SANANE 09 Ağustos 2012, 12:30 -

   açılmıyorki nASIL İZLEDİNİZ?

FilmDiziTV.Com © 2013 | Film izle | Film Seyret | İletişim | Site Haritası | Film Seyret | Film izle | Alexa Beslemeler
 • Facebook
 • Twitter
 • Rss